7.kolo III. třídy sk. A HLINSKO P.H. X LUDSLAVICE 0:2

branky       -     Závrbský Jiří, Hubáček Roman

17. Závrbský Jiří, 5. Vlček Rostislav, 6. Hejkerlík Jaromír, 3. Navrátil Ondřej

9. Kavan Petr, 4. Herodes Zdeněk

střídali – 10. Gaja Petr, 8. Pospíšil Josef, 14. Křižan Petr, 2. Uličný Radim

hodnocení zápasu

Do zápasu s Hlinskem jsme šli s jednoznačným cílem a to získat tři body, nakonec se nám to povedlo, ale nebylo to jednoduché. V prvním poločase jsme byli kombinačně lepším celkem, vytvářeli jsme si šance, ale jak bývá našim zvykem, na gól potřebujeme alespoň pět příležitostí, a tak vynikl domácí brankař. Domácí si nakopávanými míči stoprocentní šanci nevytvořili a tak se šlo do kabin s výsledkem 0:0.

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako první, my jsme se neustále stlačili do zakončení a domácí se na naši polovinu dostávali jen sporadicky. Do zaslouženého vedení nás poslal důrazný Závrbský a to domácí odpor zlomilo. Zanedlouho byl v pokutovém území faulován střídající Křižan a Hubáček z pokutového kopu pojistil naše vítězství.

V zápase jsme byli lepším celkem a kdybychom proměnili šance, které jsme měli v první i v druhém poločase, rozdíl ve skóre by byl vyšší.